Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Teenused

Majahoidjateenus

clenMajahoidja ülesandeks on igapäevase välisterritooriumi ja trepikodade korrashoid. Mille käigus hoitakse majahoidja poolt puhtana siseruumid, kõnni- ja sissesõiduteed, haljasala, parkla jne. Sisaldab ka talvel lume rookimist ja libedustõrjet. Majahoidja hooldab objekti vastavalt kliendi poolt soovitud sagedusele. Teenuse hind sõltub territooriumi suurusest, koristussagedusest, töö spetsiifikast, mahust ja asukohast.

Hoolduskoristus

clean1Hoolduskoristus on mõeldud eelkõige organisatsioonidele, kes soovivad, et nende tööruumid oleks igapäevaselt puhtad ja esinduslikud. Meie kliendid kasutavad regulaarset hoolduskostuse teenust  kontori-, kaubandus-, lao-, spordi-, toitlus-, õppeasutuste-, tootmisruumides. Meie poolt pakutav hoolduskoristuse teenus annab Teile suurepärase võimaluse tegeleda oma igapäevatöödega ning mitte muretseda tööruumide korrashoiu pärast. Teie ettevõttele määratud puhastusteenindaja puhastab Teie ruume kokkulepitud mahus ja aegadel. Samuti määratakse hoolduskoristuse objektile objektijuht, kes teostab tööde kvaliteedi kontrollimist ning on pidevas suhtluses kliendiga. Teenuse hind sõltub ruumide suurusest ja iseloomust, koristussagedusest, asukohast ning määrdumise astmest.

Suurpuhastus

Suurpuhastust tehakse tavaliselt kaks korda aastas (kevadel ja sügisel), aga ka tihedamini. Suurpuhastus on töö, mis vajab erioskusi ja tihti ka eritehnikat. Meie suurpuhastuse jaoks koolitatud meeskond kasutab professionaalseid puhastarvikuid ja puhastusvahendid.

Suurpuhastus sisaldab:

• Põrandate hooldamine vastavalt põrandatüübile;
• Akende pesemine;
• Radiaatorite puhastamine tolmust ja plekkidest;
• Seinte puhastamine tolmust (vajadusel plekkide eemaldamine);
• Lülitite, karbikute, pistikute puhastamine plekkidest ning tolmust;
• Mööbli välispidine puhastus;
• Uksekomplektide , -käepidemete, -pakkude puhastamine plekkidest ning tolmust;
• Ventilatsiooni plafoonide ning torude puhastamine tolmust.

Vajadusel teostatakse kliendi soovil ka muid eripuhastustöid. Suurpuhastuste tegemisel lähtume kliendi soovidest teenuse osutamise mahu ja iseärasuste kohta. Hind sõltub tööde hulgast ja vajaminevate puhastustoodete kasutamisest.